
Best Paros Rentals, auto huren Antiparos 2026 | €25/dag
Huur een auto, ATV of scooter bij Best Paros Rentals op Antiparos, prijzen vanaf €25/dag. Vraag naar ophalen in de haven.
Best Paros Rentals.
Auto huren op Antiparos
Best Paros Rentals is the most trusted name in car, scooter, ATV, and buggy rentals on Paros Island. Based in Parikia, they offer a wide range of new and safe vehicles to explore both Paros and Antiparos. With competitive prices starting from €16/day, free pick-up and delivery at all major locations including Paros Port, Airport, Naoussa, Aliki, and Antiparos Port, plus CDW insurance, unlimited kilometers, free extra driver, free child seat, and 24/7 road assistance included.
Best Paros Rentals
Best Paros Rentals is een lokaal verhuurbedrijf op Antiparos, gevestigd aan Parikia, Paros, P.O. 84400, Greece. Het vermelde wagenpark telt 2 voertuigen. Bevestig verzekeringsdekking en borg in je offerte.
- Eiland
- Antiparos
- Wagenpark
- 2 voertuigen
Zo werkt het
Rechtstreeks naar het lokale verhuurbedrijf.
- 01
Lokale verhuurders met naam
- 02
Voorwaarden zoals de partner ze opgeeft
- 03
Je aanvraag gaat naar de verhuurder
- 04
Je boekt bij de partner
01Wagenpark
Voertuigen aangeboden door Best Paros Rentals.
2 voertuigen te huur op Antiparos.
Verhuurd door Best Paros Rentals
Verhuurd door Best Paros Rentals
02Zo werken de prijzen
Wat je Best Paros Rentals betaalt.
Alleen wat deze partner heeft gepubliceerd. Alles wat hier niet staat, wordt in je offerte afgesproken, voordat je betaalt.
- 01
Het vermelde tarief
Op aanvraag
Best Paros Rentals geeft tarieven op aanvraag voor jouw data en voertuig.
- 02
Wat de partner vermeldt
Nog niets vermeld over wat er inbegrepen is. Vraag de partner wat het tarief dekt.
- 03
Bevestig in je offerte
- Welke verzekeringsdekking bij het tarief inbegrepen is
- De borg en hoe die wordt geïnd
- Waar je het voertuig ophaalt en inlevert
- Het brandstofbeleid
Bron: Vermelding van Best Paros Rentals op Discover Cyclades
Veerboot + auto
Plan je veerboot naar Antiparos en je huurauto samen.
Touristas AI helpt je een overtocht te kiezen en een beschikbaarheidsaanvraag met je aankomsttijd naar een lokaal verhuurbedrijf te sturen.
- 01
Aankomsttijd erbij
Zet de aankomsttijd van je veerboot in de beschikbaarheidsaanvraag.
- 02
Bezorging waar aangeboden
Elke partnerpagina toont de eigen bezorgvoorwaarden.
- 03
Check de annulering
Annuleringsregels voor veerboot en huurauto verschillen.
- 04
Alles op één plek plannen
Touristas AI helpt bij beide delen van je reis.
Goed om te weten
Vragen over Best Paros Rentals.
Veelgestelde vragen over huren bij Best Paros Rentals op Antiparos.
- Gebruik ‘Beschikbaarheid aanvragen’ op deze pagina. Je aanvraag gaat per e-mail of WhatsApp naar Best Paros Rentals, en de partner antwoordt je rechtstreeks met een offerte. Je kunt ook boeken op de eigen website van Best Paros Rentals.
- Best Paros Rentals geeft prijzen op aanvraag voor jouw data en voertuig.
- Best Paros Rentals heeft hier geen bezorgvoorwaarden vermeld. Vraag naar ophaal- en inleverpunten als je een offerte aanvraagt.
- Best Paros Rentals heeft hier geen verzekeringsdekking vermeld. Vraag voordat je betaalt welke dekking bij het tarief inbegrepen is en wat het eigen risico is.
- De annuleringsvoorwaarden worden bepaald door Best Paros Rentals. Vraag ze schriftelijk op bij je offerte, voordat je een aanbetaling doet.
04Vergelijken
Andere lokale partners op Antiparos.
Andere wagenparken en voorwaarden op hetzelfde eiland.
05Verder plannen
